Srpen 2006


Životopis Hilary Duff

7. srpna 2006 v 11:32 Celebrity
Životopis:
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

Životopis T.K.

7. srpna 2006 v 0:38 Celebrity

Tomáš Krejčíř

Herec

Datum narození:12.04.1971
Místo narození:Česká republika
Znamení:Beran

Životopis

Hobby:Rodina, sport, četba, internet, cykloturistika, skauting, šachy

Autoři a knihy:Robert Merle - téměř vše (třeba "Smrt je mým řemeslem"), Mika Waltari - "Tajemný Etrusk", "Jeho království", C. S. Lewis, Stefan Zweig

Hudba:"Ta, ve které se orientuju. Tedy melodická, která ve mně něco probouzí." Rock, jazz, vážná i etnická hudba. Beatles, Eric Clapton, Mamas And Papas, Dvořák, Martinů.

Filmy a pořady:Historické, nízkorozpočtové, dokumentární, pohádky, "Schindlerův seznam", "Big Lebowski", "Hlava XXII", "Pyšná princezna"

Výtvarníci a díla:Dcera Dorinka a její výkresy, malby a koláže. Josef Lada, mistr Theodorik, Vladimír Jiránek

Jídla:Mexická, italská, česká, libanonská kuchyně, pečená kachna, červené zelí + nejméně dva druhy knedlíků

Nápoje:Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a voda, alkohol nepije
The Sims 2-Night life

6. srpna 2006 v 15:34 The Sims
Nová aspirace - k předchozím aspiracím z The Sims 2 (Popularita, Romance, Rodina, Vědomosti a Bohatství), hráči budou mít možnost se pobavit zaměřením na novou aspiraci "Pleasure" (v čj jako rozkoš, požitek či potěšení). Nyní se Simíci budou snažit dosáhnout života naplněného zábavou a příjemnými chvílemi.
Urči svou romantickou budoucnost - Pohrejte si se svým protějškem s novým systémem přitažlivosti a sledujte jestli vaši Simíci mají správné předpoklady pro pokračování jejich milostných životů. Nové interakce obsahující romantické ploužáky, toužebné pohledy a neodolatelné hluboké polibky pomůžou hráčům rozpoznat zda je ten úžasný Sim pro ně ten pravý.
Nové městské lokace - Vezměte Sima tam kde to žije a navštivte romantické Francouzské bistro, žhavé noční kluby, útulné salonky, nejnovější bary, a dokonce šik retro kuželkárnu.
Auta! - Poprvé mají Simíci auta. Hráči budou mít možnost použít svá auta na to, aby se dostali na pařbu či rande, dostat se do práce rychleji, namísto pracného stíhání auta vyslaného z práce, jenž pro ně jezdívalo doteď a také si budou moci v autě dopřát polibek na dobrou noc od jiných Simíků.
Všechno je to o zábavě a stylu! - Více jak 125 nových objektů a prvků, které vám pomůžou vytvořit dokonalé noční povyražení ve městě, včetně DJ pultu, stolu na poker, diskokoule, foto budky, karaoke a více!
OBRÁZKY:
Spousta nových exotických randechtivých Simů - možnost interakce s novými Simy, včetně nažhavených číšníků, ideálních partií na rande a nebo s tajemným cikánským dohazovačem - to vše k vytvoření nejlepšího možného nočního povyražení.
Noční kluby
Jedním z největších lákadel Nočního života jsou bezpochyby právě noční kluby. Narozdíl od klubů univerzitního sousedství budou kluby a podniky mnohem detailněji propracované. Zejména po stránce vizuální, barevné a výrazné tapety doplněné různobarevným osvětlením. Během chvilky si budete moci klub upravit dle svých představ, nejen změnou tapet a design-stylů objektů, ale nově také změnou barvy osvětlení (např. nástěnné lampy). Nad taneční parket můžete také umisťovat točivé reflektory, jejichž zbarvení si můžete zvolit. Kluby nabídnou vašim simům mnoho nových možností ať již taneční parket s DJem, karaoke nebo nové interakce v čele s možností randění.
Randění
Ano, simové budou moci randit s jinými simy. Jak již tušíte, nebude to lehká věc, některý(á) sim(ka) vás okamžitě odmítne. Pokud váš sim bude s někým randit, tak se průběh rande zobrazí na speciálním "rande-metru", stupnici s hodnocením průběhu rande. Podobně jako třeba u pořádání oslavy bude průběh rande časově omezen a vy budete muset dosáhnout co nejlepšího "score". Doslova noční můrou pro randící simy bude Mrs. Crumplebottom, starší paní, která ráda kazí rande (můžete ji znát již z Hot Date). K dispozici vám budou také nové interakce - pomalý tanec, nový typ polibku a mnoho dalších. Randit budou moci všechny věkové skupiny kromě batolat a dětí.
Auta
Simové budou nyní moci vlastnit vlastní automobil, který bude parkovat v garáži. Na výběr bude celkem pět druhů aut. Auto bude sloužit převážně k dopravování simů, nebude tedy nutné volat taxi. Simové se budou moci v autě také políbit a dokonce i dělat voohoo. Zajímavě zní také možnost měnit majitele auta, někteří simové totiž mohou toužit po svém vlastním autě.
Upíři
K mimozemšťanům a duchům ze základních Sims 2 a zombie z Univerzity nyní přibudou upíři (vampíři). V Downtownu bude žít upír a když ho váš sim políbí, tak se stane také upírem. Upírský sim nemá rád světlo, má zvláštní barvu kůže a spí v rakvi. Spánek v rakvi je zajímavý, respektive animace, kdy sim do ní zalézá, je velmi zábavná. Neméně zajímavé jsou možnosti vykouknutí, kdy sim-upír vykoukne na jiného sima a příšerně ho tím vyděsí. Upíři se budou v noci proměňovat v netopýry a budou takto strašit ostatní simy.
DALŠÍ OBRÁZKY NA www.thesims2.cz

The Sims 2-Bussiness

6. srpna 2006 v 15:29 The Sims
Budou nové typy střech?
Ano, přidali jsme klenuté, kuželovité a osmihranné střechy
Roboti (nazývání "Servo") - mají také speciální vlastnosti, potřeby, obavy? Mohou mít děti?
Servo má určité specifické vlastnosti, obavy i přání, ale nemůže mít děti, ALE! Může se vdát/oženit, adoptovat atd... Samozjřemě i "woo-hoo" :-). Každý servo má svou vlastní osobnost. Jinak servo je ta nejlepší chůva, miluje děti ;-). Jinak se roboti nabíjejí na sluníčku.
A co Robo-upír? Někde jsem viděl screen...???!
Ano, i to je samozjřemě možné ;-)
Výtahy - bude muset výtahy někdo obsluhovat?
Ne, ve výtahu můžete jet naprosto sám, někdy se pokazí a vy je musíte opravit. Výtahy maj velikost 2x3 políčka (včetně vstupu do nich, jinak 2x2). Simové mohou dělat ve výtazích "woohoo" ;-), ale pozor!! Může to být skutečně nebezpečně.
Jaké jsou nové objekty, o kterých se ještě nemluvilo?
Jedna věc, kterou mám ze všeho nejradši, jsou "parition" stěny. Pracují stejně jako plot, ale jsou na rozdíl od normálních stěn naprosto celé prosklené a vypadají báječně v rohu místnosti.
Budou nová auta?
Ne
Nové jídlo?
Ano. Koláče a sýrový koláč pro pekařství (!). A jedno jídlo má speciální tajemný efekt, hehe
Zamykatelné dveře?
Ano, můžete pořídit speciální nové dveře a nastavit je na "pouze zaměstnanci". A dále, všechny dveře (kromě dveří z univerzity) budou zamykatelné
Nové oblečení?
Ano, hromada nového oblečení a make-upů. Dále potom zaměstnanecké uniformy
Jakým způsobem půjde přenést vlastnictví podnikání na jiného sima? (například když otec zemře, zdědí podnikání jeho synové/dcery?).
Ano, podnikání se stává dědictvím v případě úmrtí jakéhokoli člena rodina. Rovněž ve hře existuje převod podnikání mezi rodinnými příslušníky
Jsou ve hře nové NPC?
Ano, existuje zde NPC reportér, který navštěvuje všechny podniky a píše o nich buď dobrá nebo špatná hodnocení. Měli byste se chovat co nejlépe, protože když k vám přijde reportér a napíše dobré hodnocení, může vám to rozhodně prospět v rozkvětu vašeho podnikání nebo naopak způsobit krach
Jsou ve hře jakékoli změny s časem? Například, když sim odejde na "business lot" a pak se vrátí, bude čas pořád stejný nebo se budou změny v čase konečně projevovat?
Na čase se nic nemění, vše při starém
Bude možné začít podnikat na již vytvořené pozemku ve hře? - community lot?
Ano, budete si moci pronajmout již vytvořený pozemek a začít tam podnikat
Mohou teenageři také pracovat v obchodech?
Samozřejmě, mohou dokonce vlastnit obchody a vést je
Jak dlouho bude trvat, než se vyrobí Servo?
Tato úloha vyžaduje zlatý odznak za talent na roboty. Ale i přesto bude zabírat tento úkon čas
Jak budou roboti fungovat? Můžu si je koupit v katalogu? Řekněte nám více informací o nich...
Dobře. Roboti mohou být pouze vyrobeni, není možné si je koupit v katalogu. Jsou speciální typa robotů: hydrorobot (vodní robot), cleanboy (čistící kluk), Sentrybot (Strážce asi) a Servo.
Dá se servo přejmenovat?
Samozřejmě, můžeš je přejmenovávat jak jen chceš a kdy jen chceš
Může sim zahynou ve výtahu na business pozemku?
Přidali jsme možnost úmrtí na community pozemku. Ale nebudou moci zemřít na pozemku, který nevlastní
Co máš na datadisku nejradši?
Koukání na simy, jak chodí kolem s nákupními taškami, zkoumají a pořizují nové věci
Budou simové moci bydlet v novém sousedství?
Samozřejmě
Co je nejlegračnější věc na datadisku?
Miluju, když se robot pokazí :-), zblázní se a všechny ostatní šokuje
Jsou v novém sousedství již vytvořené rodiny?
Ano, jsou. Celkem se jedná o 5 rodin a z toho tři jsou ve hře a dvě připravené na hraní v "koši". Je tam rodina, která má hračkářství (výrobnu hraček), rodina s prodejnou nábytku a potom žena, která vlastní květinářství, rodinnou pekárnu
Budeme moci nakupovat přes internet/po telefonu?
Žádné nákupy přes telefon
Mohou zloději vykrást náš podnik?
Pouze pokud se jedná o domácí business (bydlí na stejném podniku, kde podnikají).
Můžeme prodávat postele?
Jasně
A co nové interakce?
Třeba foukání bublin pro děti, je to milé
Může se pracovník vyspat se svým šéfem? A pak si ho vzít, zdědit podnik... Tolik možných příběhů!!
Samozřejmě
Jaké jsou nároky na systém?
Stejné jako na nightlife
OBRÁZKY:
DALŠÍ INFORMACE A FOTKY NALEZNETE NA www.thesims2.cz

The Sims 2-Pets

6. srpna 2006 v 15:26 The Sims
· V plánu je vytvoření 35 druhů psů a 15 koček, ale díky "Create-A-Pet" budete moci vytvořit neomezené množství různých ras
· Psi a kočky budou procházet stádii štěně/kotě - dospělý - starý a následně zemřou
· K dispozici nebude žádné nové sousedství
· Každá ze tří zvířecích kariér (služby, show, ochranka) bude mít pět úrovní
· K dispozici bude akvárko se mořskými a tropickými rybkami
· Zvířátka budou mít touhy, ale ne aspiraci
· NEBUDETE smět mít malé kočkopsy ;-) (křížit různé typy zvířat mezi sebou).
· Zvířata se budou počítat mezi členy domácnosti, ale NEPOČÍTAJÍ se mezi osm simů. Můžete mít osm simů a k tomu šest zvířátek, ale to pořád testujeme, takže se možná konečný počet ještě změní. Budete je moci přidat přímo při vytváření nové rodiny nebo koupit přes telefon, zvířatka budete moci darovat někomu jinému. Také bude k dispozici obchod se zvířatky
· Pravděpodobně budou vlkodlaci
· Pokud si zvířátko vytvoříte, můžete si jej uložit jako "šablonu" v "Create-A-Pet", takže budete kdykoli moci znovu vytvořit stejnou rasu
· Zvířata je možno mít pod kontrolou pouze tím způsobem, že přikážete jeho páníčkovi nějakou interakci. Jinak nejsou zvířátka kontrolovatelná, ALE! Nejspíš bude cheat (pro filmaře), který bude umožňovat hrát za ně
· Nové stavební prvky: diagonální střechy, nástroj, který umožní smazat obrovské množství věcí pouhým jedním klikem
· Zvířátka mohou také se simem spát v posteli (musí to být ale manželská postel, aby pro něj bylo místo)
· Z dalších zvířatek budou k dispozici ptáci, rybičky a womrat (rat=potkan).
· Pokud se o zvířata nestaráte, utečou vám. Pokud budou hladové, odnese je zaměstnanec úřadu pro dohled na avířaty
· Pokud se dva psi rozhodnou mít štěně, mějte na paměti, že k tomu potřebujou boudu ;-). Musí mít dobrý vztah
· Pro zvířátka můžete najmout trénera. Papoušky budete moci učit mluvit
· Zvířátka budou mít také rodokmen a můžete je mít i na univerzitě
OBRÁZKY:
V PETS SE OBJEVÍ TAKÉ KRESLENÁ HILARY DUFF:

Vlny

6. srpna 2006 v 15:23 Obrázky

Čumáčci

6. srpna 2006 v 15:22 Obrázky


Animace-Avril

5. srpna 2006 v 12:36 Animace